Elektronisks ūdens mīkstinātājs

To var darīt, iepriekš WLuX iestādot uz maksimālo jaudu, ieturot to pašu atstarpi starp tinumiem kas ir paradzēta uz taisna caurules gabala.

Instrukcijā norādādītais attālums starp tinumiem ir ieteicamais, bet ne noteiktas. Dažu centimetru nobīde uz vienu vai otru pusi ir pieļaujama.

Varam rekomendēt divus vienkāršus testus. Paņemiet ziepes un tās saputojiet ar ūdeni pirms iekārtas uzstādīšanas. Pēc tam veiciet to pašu pēc neilga laika (piemēram ,1 nedēļa), kad iekārta ir uzstādīta. Ziepēm ir jāputojas ievērojami labāk.

Jums ir aizaugusi kafijas vai tējas kanna, kurā tiek sildīts ūdens. Netīriet to, kā parasti. Pieslēdziet iekārtu. Pēc vairāku reižu ūdens sildīšanas,kaļķa nogulsnes, kas nosēdušās kafijas vai tējas kannā, kļūs mīkstas un tās varēs noslaucīt .Ja Jūsu ūdensvads ir ļoti aizaudzis ar kaļķa nogulsnēm, tad cietais kaļķis noārdīsies pakāpeniski, bet jebkurā gadījumā, īsā laika posmā, kas ir atkarīgs no vārīšanas reizēm.

Mums, kā ražotājiem, jebkura lietotāja atsauksme ir svarīga, tāpēc lūdzu sūtiet savas atsauksmes un komentārus. Interneta resursos ir visai skopa sarakste un komentāri. Latvijā ar kaļķa radītām problēmām ir saskārusies vismaz katra otrā mājsaimniecība, tapēc,lūgums tiem, kas ir iegādājušies WLux iekārtas, padalieties savā pieredzē. WLux ir daudziem atrisinājis kaļķa radītās problēmas. Zemāk pievienojam dažus komentārus.

Re: ūdens atkaļķošana.Posted by: Alvisss (IP Logged)

Datums: 15/12/2010 14:00

1.Man te viens kolēga jau pagājušogad uzlika WLuX-500 skaldītāju. Man ar ir doma lauku mājai iepirkt, jo bundulim pa 500lvl i rokas par īsām lauku mājai, i īsti nav kur šo nolikt. Tad nu tincinu to kolēgu, kā šamējam tas WLuX strādā, jo netā lietotāju atsauksmes ir ļoti skopas, varētu pat teik uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas.
Kolēga saka, ka viņam grūti spriest, jo arī viņs to aparātu esot uzlicis vecāku mājā. Bet viens rādītājs gan esot, ja iepriekš boileris līdz sūnainai sildīšanai aizauga nepilna gada laikā, tad patreiz esot gads apkārt, bet boileris neizrādot nekādas pazīmes, ka būt aizaudzis.

Avots: www.building.lv

Ražotāja komentārs.

No pieredzes, vidēji 70% gadījumos, ūdens sildītājiem (boileriem) ar kaļķi apaug teni(sildelementi) un boileru sienas. Līdz ar to, tiek paterēti lielāki elektroresursi,samazinās tenu kalpošanas laiks, bet palielinās sildīšanas laiks, proti, teni uzkarst, bet karstums netiek cauri kaļķu slānim. Kaļķis bloķē siltuma apmaiņu.Jebkuras citas diskusijas par boileru kalpošanas ilgumu un apkalpošanu ir sekundāras. Viss atkarīgs no boileru ražotāja un kaļķa daudzuma ūdens apgādes sistēmā. Konsultēties par boileru iegādi rekomendējam www.akvedukts.lv un, lai nodrošinātu adekvātu boileru kalpošanas mūžu, varam rekomendēt iegādāties elektronisku ūdens mīkstinātāju pēc Jūsu izvēles.

Ūdens atkaļķošana.Pircējs Ģirts.

Pagājušā 2008.gada pavasarī pabeidzu savu jauno māju. Viss tika uzbūvēts ar mūsdienīgām tehnoloģijām – siltās grīdas, siltumsūknis ar ūdens boleri, vārdu sakot smalka un dārga tehnika, bet lēta lietošānā. Arī ūdens pašam savs, no dziļurbuma 33m dziļumā, Skaisti, ko vairāk var vēlēties...Bet rudenī saskāros ar tradicionālu vislatvijas problēmu – kaļķakmens! Sāka ūdensmaisītāji aizkaļķoties, ūdens kannā parādījās katlakmens. Sāku uztraukties par dārgajām tehnikām (veļasmašīnu, traukmašīnu, siltumsūkni). Itkā varētu lietot pieejamās ķīmijas tā novēršanai, bet atkal problēma – bioloģiskā notekūdeņu atīrīšanas iekārta, kurā nekādā gadījumā nedrīkst ielaist kaut ko ķīmisku. Domāju ka nu esmu sprukās ar savām jaunajām EKO tehnoloģijām. Tad kaut kā sanāca internetā lasīt forumos par katlakmens novēršanu un uzgāju informāciju par katlakmens skaldītāju, kurš ražots tepat Latvijā! Sameklēju vairāk informācijas un sapratu ka tas man ir piemērots. Atradu pārdevējus AquaClean, un kļuvu par laimīgo “WLuX Digital Water Descaler 500” īpašnieku. Atbraucu mājās, attaisīju iepakojumu – stilīga ierīce, visi uzstādīšanas piederumi, instrukcija. Tās pašas dienas vakarā pats uzstādīju, vajadzēja tikai aptīt vadiņu ap ienākošo ūdens trubu un piestiprināt pie sienas pašu ierīci, un ieslēdzu... Viss darbojas! Šobrīd ir 2009. gada janvāra beigas. Katlakmens ūdens kannā ne tikai vairs nevairojas, bet tieši otrādi – paliek aizvien mazāk! Ūdens maisītājiem atlika tikai iztīrīt sprauslas un vairs problēma neatkārtojas. Vārdu sakot brīnišķīgs ieguvums – 4 mēnešu laikā jau ar aci var redzēt neapstrīdamu efektu! Galvenokārt neparko vairs nav jāuztraucas, arī par Bio atīrīšanas iekārtas darbību. Brīnišķīgi, ka kāds kaut ko tādu ir izgudrojis un Latvijā! Iesaku visiem šo ierīci, jo patiešām to vajag visiem – ticiet, tas atmaksāsies!

Ļoti apmierināts pircējs, Ģirts

 

 

 

 

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, komentāri vai atsauksmes, tad sūtiet tos uz mūsu e-pastu : waterlux@gmail.com.

Uz biežāk uzdotajiem jautājumiem un komentāriem, atbildes būs publiskotas šeit.